Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğalgazda bahar kampanyası

Antalya'da doğalgaz dağıtımı yapan Enerya, yeni abone olacaklar için 9 taksit ve güvence bedelinde de 3 taksit kampanyası başlattı

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Doğalgazda bahar kampanyası
Antalya'da doğalgaz dağıtımı yapan Enerya, yeni abone olacak vatandaşlar için abonelikte 9 taksit, güvence bedelinde 3 taksit kampanyası başlattı. Kampanyadan 15 Nisan- 15 Haziran tarihleri arasında abone olan tüm Antalyalılar yararlanabilecek.

15 HAZİRAN'A KADAR

Enerya Antalya Bölge Müdürü Fatih Yaşa, 7 yıldır Antalya'da doğal gaz dağıtımı yaptıklarını belirterek; "Sağladığı konfor ve ekonomi nedeniyle önemli bir ihtiyaç haline gelen doğalgazı yaygınlaştırmak için her yıl kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. "9+3 taksit" kampanyamız ile 15 Haziran tarihine kadar doğalgaz abonesi olan Antalyalılar, abone bağlantı bedelini 9 taksit, güvence bedelini ise 3 taksit ile ödeyebilecekler" dedi.
7 YILDA 80 MİLYON TL

Türkiye çapında yılsonuna kadar 900 binden fazla aboneye ulaşmayı hedefleyen Enerya, cazip ödeme koşullarından daha çok kişinin faydalanması için, kampanya ile yatırım planlarını eşzamanlı gerçekleştiriyor. Enerya Antalya Bölge Müdürü Fatih Yaşa, Antalya'da bu yıl kapsamlı yatırım programlarına devam edeceklerini dile getirerek; "Antalya'da 7 yılda yaklaşık 80 milyon TL yatırım yaptık, bu yıl yapacağımız altyapı ve diğer çalışmalarımız için 30 milyon TL ayırdık. 2015 yılı sonunda toplamda 620 km'lik bir dağıtım ağ�� ile 53 bin aboneye ulaşarak, 230.000 milyon metreküp doğal gaz satışı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Abone olmak isteyen vatandaşlarımız, abone merkezlerimize başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilirler" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğalgazda bahar kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN