Sınav Koleji'nde portfolyo heyecanı

Antalya Sınav Koleji okul öncesi sınıflarında portfolyo heyecanı başladı. Öğrenciler, sunumları ile ailelerini gururlandırıyor

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Sınav Koleji'nde portfolyo heyecanı
Portfolyo sunumlarını aileleri ve öğretmenleri ile yapan minik yürekler, önce Türkçe daha sonra İngilizce sunumları ile ailelerini gururlandırıyor, tüm okul öncesi öğrencilerine yönelik olan ve tüm yıl öğrendiklerini özetleyen öğrenciler ailelerinin desteği ile ilk sınavlarını veriyorlar. Portfolyo sunumları teker teker tüm minik kalpler tarafından yapılıyor.

ÖĞRETMEN GİBİ
Anne ve babalarına adeta bir öğretmen edasıyla bir yıl boyunca öğrendiklerinden ufak bir kesit sunan öğrenciler, sergiledikleri başarılı performanslarıyla anne ve babalarını gururlandırırken, onların büyük işler başardıklarını gören öğretmenleri de aynı gururu paylaşıyor, okul öncesinden üniversiteye kadar tüm eğitim alanlarında profesyonel kadrosu ile boy gösteren Sınav Koleji eğitime verdiği büyük önemi okul öncesinden göstermeye başlıyor.

DOĞA SEVGİSİ

Kalbini doğa sevgisi ile dolduran öğrenciler önce okullarına diktikleri çiçeklerle, ağaçlarla kendi alanlarını daha sonra dünyayı doğa dostu bir hale getirmek için uğraşıyorlar. Aynı zamanda Eko Tim ve Eko Komite üyeleri, 'Sokak Hayvanlarını Doyurma Geri Dönüşüm Makinesi' alabilmek için ilk adımı attılar ve Okul Aile Birliğinin düzenlediği, 'Hoş Geldin Bahar Kahvaltısı' etkinliğinde, bu makineyi alabilmek için katkıda bulunan velilere fıstık çamı hediye ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sınav Koleji'nde portfolyo heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN