Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'nin güvenine mazhar bir gazete

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Türkiye'nin güvenine mazhar bir gazete
Muamer Türker Antalya Valisi
ANTALYA Valisi Muammer Türker, SABAH gatesenin Türkiye'nin güvenine mazhar olduğunu belirterek, "Ülkemizin basın hayatında 30 yıldır hizmet veren doğru ve ilkeli habercilik anlayışıyla Türkiye'nin güvenine mazhar olan SABAH gazetesine daha nice başarılı yayın yılları diler, çalışanlarına başarı dileklerimi sunarım" diye konuştu.

Türkiye'nin önemli basın kuruluşu
Menderes Türel Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı
SABAH gazetesinin kurulduğu günden bugüne Türkiye'nin en önemli basın kuruluşlarında biri olduğunu belirten Antalya Büyükşehir belediye Başkanı Menderes Türel, "Sabah gazetesi basının evrensel ilkeleri çerçevesinde sürdürdüğü tarafsız ve doğru haberciliği, ilkeli yayıncılığı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın saygısını kazanmıştır. Dünya geneline yayılan haber ağı, gündem oluşturan haberleri ile Türkiye'ye yön vermiştir" dedi.

GÜCÜ OKURUNDAN

Sabah gazetesinin gücünü okurlarından aldığını vurgulayan Türel, "Kalitesi, sağduyulu haberciliği ve Türkiye'ye olan sevdasıyla 30 yıldır zirveden hiç inmemiştir. Elinde tuttuğu meşale ile ülkemizin gelişmesi ve büyümesi, demokratikleşmesi için her türlü katkıyı koymuştur. Bu duygu ve düşüncelerle Sabah gazetesinin 30'uncu kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm çalışanlarına başarılar diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin güvenine mazhar bir gazete
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN