AK Parti'li kadınların Bahar Şenliği

Antalya'da seçilebilir sırada bulunan kadın adaylarıyla dikkat çeken AK Parti'nin Kadın Kolları'nın düzenlediği şenlik mitingi aratmadı

Giriş Tarihi: 3.5.2015
AK Parti'li kadınların Bahar Şenliği
AK Parti Antalya İl Kadın Kolları'nın düzenlediği Bahar Şenliği, binlerce kadını Kepez Kent Ormanı'nda buluşturdu. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün de katıldığı şenlik, mitingi aratmadı.

EŞLERDEN DESTEK

Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Gökçen Enç'in kadın partililerle halay çektiği şenliğe, diğer kadın milletvekili adayları Sena Nur Çelik ve Nevin Korkmaz Zor da katıldı. Zeliha Elvan ve Ebru Türel de şenliğe katılarak, eşlerine destek verdi. Şenlikte Elvan ve diğer katılımcılar kadınlara karanfil dağıttı.

909 MAHALLEYE GİRDİK

Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, "Antalya'da 19 ilçede, 909 mahallede kadın kolları olarak çalışma yapıyoruz. Girmediğimiz mahalle kalmadı. Çalışmalara devam ediyoruz. En iyi yaptığımız iş olan ihtiyaç sahiplerine de ulaşmayı ihmal etmiyoruz" diye konuştu. Lütfi Elvan ise, AK Parti'nin kadınlara yönelik projeler geliştiren ilk parti olduğunun altını çizdi. Kadınların önemine dikkat çeken Elvan, tüm başarıların ardında kadınlar olduğunu, Menderes Türel'in de Hakan Tütüncü'nün de ve kendisinin de başarısının arkasında eşlerinin olduğunu vurguladı.

KADIN PLAJLARI GELİYOR

Menderes Türel de, mitingi aratmayan meydanın 7 Haziran seçimlerinde yeni bir zaferin müjdesini verdiğini ifade etti. AK Parti olarak kadınlara pozitif ayrımcılık yaptıklarını ve bunun muhalefetten tepki gördüğünü dile getiren Türel, "Kadın plajı açtık. Tepki gösterdiler. Bugün çok yoğun ilgi var. Otelleri aratmıyor. Yeni kadın plajlarını da bu yıl olmazsa seneye kadar Alanya ve Finike'de açacağız" dedi. Hakan Tütüncü de teşkilatların AK Parti'nin başarısının isimsiz kahramanları olduğunu söyledi. Tütüncü, "Biz seçilmişler olarak, sizin cefakar çalışmalarınızla seçiliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'li kadınların Bahar Şenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN