Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstikrar için karar verin

Giriş Tarihi: 23.5.2015
İstikrar için karar verin
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, Alanya'ya'nın Mahmutlar Mahallesi'ndeki AK Parti Seçim Ofisi'nin açılışına katıldı. Lütfi Elvan, ülkenin büyümeye, kalkınmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.

KOALİSYON İSTİYORLAR

Türkiye'yi son 12 yılda ayağa kaldırdıklarını savunan Elvan, "Türkiye'yi şaha kaldırdık, bunu devam ettirmemiz gerekiyor. Bazıları Türkiye'nin huzurunu bozmaya çalışıyorlar. Hele hele muhalefet, gece gündüz 'koalisyon, koalisyon' diye bağırıyor. Siz, bugüne kadar koalisyondan fayda gördünüz mü? Hayır, hiç kimse görmedi, bu memleket görmedi. Koalisyon dönemi istikrarsızlığın, işsizler ordusunun arttığı dönemler olmuştur" diye konuştu.

HERKESİ KUCAKLARIZ
Elvan, 7 Haziran'a kadar gece gündüz çalışacaklarını ve CHP'li, MHP'li herkesi kucaklayacaklarını vurguladı. "Eğer Türkiye şu iktidarını kaybederse, ki o batılılar bunu istiyor" diyen Elvan, "Türkiye'deki istikrarın kaybolmasını istiyorlar. Şu Ortadoğu'daki ateş çemberi var ya bunun içine Türkiye'yi de sokmak istiyorlar. Ama başaramayacaklar. Bunun için de sizlerin desteğinize ihtiyacımız var" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstikrar için karar verin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN