Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kan ver sırayı kap

Sertifikalarını ehliyete dönüştürmeyenler için süre uzatıldı. Kan bağışında bulunanlar sıra beklemeden işlemlerini yaptırabilecek

Giriş Tarihi: 31.5.2015
Kan ver sırayı kap
Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle, motorlu taşıt sürücü sertifikalarına iki yıl süre tanındığından, 29 Mayıs 2013 tarihinden önce alınmış sürücü sertifikaları için son müracaat tarihi 29 Mayıs 2015 olarak belirlenmişti. Bu süre 3 Temmuz 2015 tarihine kadar uzatıldı. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle alınan kararla kimsenin mağdur olmaması sağlandı.

KAN VEREN BEKLEMİYOR

Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'nde ilave kat faaliyete geçirildi ve işlemlerin daha hızlı yapılması sağlandı. Ancak yapılan bir diğer uygulama da Türkiye'de bir örnek oluşturdu. Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'nde kan bağışı kabul eden Kızılay'a, kan bağışı ile destek veren vatandaşlar sıra beklemeksizin müracaatlarını yapabiliyor Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, kampanyaya destek verirken, "Sağlıklı olan bütün vatandaşlarımızı 'Bir gün bana da ihtiyaç olur' düşüncesiyle kan vermeye davet ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kan ver sırayı kap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN