Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esnafın ekmeği büyüdü

Giriş Tarihi: 2.6.2015
Esnafın ekmeği büyüdü

Milletvekili Adayı Köse, AK Parti iktidarında esnaf ve sanatkarın kredi imkanlarının ve kazancının çok daha arttığını ifade etti

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin düzenlediği kahvaltıya katılan AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Köse, Türkiye'nin 13 yılda ekonomiden, dış politikaya, sağlıktan, ulaşıma, tarımdan turizme kadar her alanda büyük bir sıçrama yaşadığını söyledi.

REFAH SEVİYESİ ARTTI

Köse, "Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca yapılan yatırımların kat kat fazlasını 13 yılda yaptık. Geçmişte çocuklar okula başlar, aileler kitap aramaya başlardı ama bulamazdık. Şimdi okulun ilk günü kitaplar çocuklarımızın masasında hazır oluyor. Hastane kuyruklarını, ilaç kuyruklarını, banka kuyruklarını bitirdik. Bunu yolsuzlukların, hortumların önünü keserek yaptık. Yolsuzluklara giden kaynakları millete akıtarak yaptık" dedi. Köse, "Refah seviyesi arttıkça, halkımızın beklentileri de arttı. Eskiden araba örtüleri vardı. İnsanlar arabanın örtüsünü örter, günlerce o araçlar çalıştırılmazdı. Çünkü araba almak arabaya binmek büyük lükstü. Şimdi araba örtüsü mü kaldı. Herkes, arabaya binebiliyor, hem de en iyisine biniyor. Dışarıya çıkın bakın dünyanın hiçbir memleketinde bizimki kadar trafikte son model aracın olduğu bir başka yer daha göremezsiniz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnafın ekmeği büyüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN