Hakarete izin vermem

Başkan Türel "Antalyalılara hakaret edilirken, hiç kimse sessiz kalmamı beklemesin. Budak kendisini insan yerine koymuyorsa, onun sorunu" dedi

Giriş Tarihi: 3.6.2015
Hakarete izin vermem
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, vatandaşa yapılan hakaretlerin hiç bir zaman siyasi eleştiri kapsamına girmeyeceğini söyledi. CHP Adayı Çetin Osman Budak'ın AK Parti'nin projelerini 'İnsan odaklı' olmamakla eleştirdiğini hatırlatan Türel, siyasete yeni giren Budak'ın siyaset yapmaya çalışırken Antalyalılara hakaret ettiğini ve hakaretin hiç bir zaman siyasi eleştiri kapsamına girmeyeceğini söyledi.

GEREKLİ CEVABI ALIRSIN

Antalya'yı ve tüm Antalyalıları temsil eden bir makamda olduğunu kaydeden Türel, "Sadece Antalyalılar değil, tüm Türkiye ve her yıl şehre gelen milyonlarca misafir için yapılan köprülü kavşaklar, hızlı tren, liman, yat limanları, Boğaçayı Projesi, Konyaaltı Sahil Projesi, 33 bin kişilik stadyum gibi projeleri 'insan odaklı değil' diyerek bu hizmetlerden yararlanacak Antalyalıları insan yerine koymazsan, elbette gerekli cevabı alırsın. Halka hakaret ettirmem. Antalyalılara hakaret eden karşısında beni bulur" diye konuştu.

GEÇMİŞTE DE HAKARET ETTİLER

Geçmişte olduğu gibi bu projeleri eleştirenlerin, hizmete girdiklerinde en çok yararlananlar olduğunu kaydeden Başkan Menderes Türel "Bu hizmetlerden yararlanan Çetin Osman Budak, kendisini insan yerine koymuyorsa o kendi sorunu. Kimse Antalyalılara hakaret ettikten sonra 'Siyasi eleştiri yapıyorum' diyerek kenara çekilemez. CHP zihniyeti geçmişte de millete bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam diye hakaret etmişti. Şimdi CHP ve Çetin Osman Budak'ın Antalyalıları insan yerine koymamasının cevabını inşallah halkımız, en güzel şekilde 7 Haziran'da sandıkta verecektir" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakarete izin vermem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN