Kırsalda asfalt seferberliği sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik ilçesine bağlı köylerin grup yolunu asfaltlıyor. Ekipler, 25 km'lik bölümü bitirdi

Giriş Tarihi: 26.6.2015
Kırsalda asfalt seferberliği sürüyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Serik ilçesine bağlı Çandır, Alacami, Gökçepınar, Etler, Demirciler ve Yeşil Vadi grup yolunu asfaltlıyor. Ekipler, bakım ve onarımı tamamlanan Serik ilçesine bağlı Çandır, Alacami, Gökçepınar, Etler, Demirciler ve Yeşil Vadi grup yolunda asfalt çalışması başlattı. Toplam 50 kilometrelik grup yolunun asfalta hazır hale getirilen 25 kilometrelik bölümü satıh asfaltla kaplandı.

YARISI TAMAMLANDI

Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, bölgede çalışmaların 1.5 aydan bu yana devam ettiğini belirterek, "50 kilometrelik grup yolunun 25 kilometrelik kısmının bakım onarımını yaparak asfalta hazır hale getirdik. Ardından satıh asfalt çalışmasına başladık. Kalan 25 kilometrelik kısmın da bakım onarımını yaptıktan sonra asfaltlayacağız. Serik ilçesine bağlı Çandır, Alacami, Gökçepınar, Etler, Demirciler ve Yeşil Vadi grup yolu, modern ve kullanışlı bir yol olacak" dedi.

HEDEFE ULAŞACAĞIZ

Akdemir, 2015 yılı asfalt hedefine ulaşmada kararlı olduklarını belirterek, "Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in talimatları doğrultusunda köy yollarımızı son derece modern hale getireceğiz. 2015 yılında kırsal yolların yapımı için 100 milyon lira ayıran Büyükşehir Belediyesi 500 kilometre satıh, 300 kilometre sıcak asfalt hedefi koymuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırsalda asfalt seferberliği sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN