Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki belediyenin Tweet atışması

Giriş Tarihi: 2.7.2015
İki belediyenin Tweet atışması

Büyükşehir ile Muratpaşa belediyeleri, bir vatandaşın attığı tweet ile eğlenceli bir atışma yaşadı. Muratpaşa Belediyesi'nin görevlileri acemiliklerinin kurbanı oldu

Antalya'da sosyal medya üzerinden vatandaşın sorunlarını çözmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi ile Muratpaşa Belediyesi, bir vatandaşın attığı tweet ile eğlenceli bir atışma yaşadı. Muratpaşa ilçesine bağlı Sinan mahallesi Recep Peker caddesi ile yine Muratpaşa ilçesine bağlı Zerdalilik mahallesi Balıkçıoğlu caddesindeki yolları eleştiren vatandaşın sosyal medyada attığı bir tweet günün konusu oldu.

HATAYI KABUL ETİLER
'The Redcloud' isimli hesaptan yazılan "Böbrek taşınız varsa R.Peker ve Balıkçıoğlu caddelerinden geçin. Yollar taş düşürmeye çok müsait!" tweeti üzerine Muratpaşa Belediyesi'nin resmi twitter hesabından top direkt Büyükşehir 'e atılarak, "Bahse konu olan caddeler @ANTALYABB yetkisindedir, sizin adınıza başvuru yapmamız için iletişim bilgilerinizi gönderir misiniz?" cevabı yazıldı. Büyükşehir'in sosyal medya ekibi devreye girerek şikayetçiye takipçilerini gülümseten şu yanıtı gönderdi: "Arkadaşların kusuruna bakmayın, yeniler. Caddeler @MuratpasaBld sorumluluğundadır." Büyükşehir ayrıca şikayetin Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri'ne bildirileceğini de duyurdu. Yazışmaların ardından yapılan hatanın farkına varan Muratpaşa sosyal medya ekibi cevabı yazanların yeni olduğunu teyit ederek görev ve sorumluluğun kendilerine ait olduğunu ve şikayetin Turunç Masa'ya bildirildiğini yazdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki belediyenin Tweet atışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN