Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kabotaj Bayramı coşkusu

Antalya'daki Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamalarında yapılan yarışmalar büyük ilgi gördü. Yat Limanı'ndaki fly-board gösterisi ise izleyenleri büyüledi

Giriş Tarihi: 3.7.2015
Kabotaj Bayramı coşkusu
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Antalya ile denize kıyısı bulunan tüm ilçelerinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. En çok ilgiyi yağlı direk yarışları çekti. Antalya Kaleiçi Yat Limanı'ndaki Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları, Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şubesi'nce düzenlenen etkinliklerle renklendi. Kutlamalarda, 50 metre yüzme, dalarak çıpa çıkartma ve yağlı direkten bayrak alma yarışları yapıldı. Etkinlikler kapsamında Antalyalı balıkçılar ise pancar motorlu tekneleriyle sürat yarışı yaptı.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı heyecanlı yarışmalara Antalyalılar ve turistler yoğun ilgi gösterdi. Kutlamalar Ali Komşusu'nun deniz suyunu güçlü motorlarla iterek su üzerinde uçmayı sağlayan fly-board gösterisiyle sona erdi. Komşusu'nun gösterisi heyecanla izlenirken, özellikle genç kızları yanına alarak yaptığı dans gösterileri büyük alkış aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kabotaj Bayramı coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN