Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biyoenerji ile umut ışığı doğdu

Giriş Tarihi: 6.7.2015
Biyoenerji ile umut ışığı doğdu
Trafik kazası sonucu felç olan ve koruyucu annesi Gülsüm Kabadayı'nın 'Umut' adını verdiği gençle ilgili haberleri televizyonlardan izleyen Rus biyoenerji uzmanı 62 yaşındaki Türkmen asıllı Maiza Golovina, Umut'u tedavi etmek için Antalya'ya geldi.

SOL KOLUNU KALDIRDI

Gülsüm Kabadayı'nın evine giden Maiza Golovina, yaklaşık 3 saat Umut'a masaj yaparak kan dolaşımını sağladı. Seans sonunda 'Umut' daha önce hareket ettiremediği sol kolunu kaldırmaya başladı. Terapiyle birlikte ayaklarını da oynatmaya başlayan Umut, 9 gün boyunca Maiza Golovina tarafından uygulanacak terapilerle tedavi edilecek.

DOKUNARAK TEDAVİ

Biyoenerjiyle tedavinin Rusya'da felçli hastalar için yaygın şekilde kullanılan bir yöntem olduğunu anlatan Golovina, asıl mesleğinin ise terzilik olduğunu kaydetti. Yaşadığı şehirde insanların vücutlarına dokunarak hastalıklarını söylemeye başladığını ve bu şekilde kendisindeki yoğun enerjiyi fark ettiğini aktaran Golovina, "Umut'taki iyileşmeyi herkes görecek. Umut'un kan dolaşımı problemi var. Daha 9 seansımız var. Her şeyi ilerleyen günlerde birlikte göreceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biyoenerji ile umut ışığı doğdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN