Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En özel konuklar

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yetim çocuklar ve aileleriyle iftarda bir araya geldi ve "Tüm çocuklar bizim evladımızdır" dedi

Giriş Tarihi: 9.7.2015
En özel konuklar
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve belediye bürokratlarının da katıldığı yemekte yetim çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Başkan Türel ve bürokratlar ayrı ayrı masalara oturarak, çocuklarla ve aileleri ile sohbet etti. Başkan Türel, "İftarımızın şeref misafirleri olan tüm evlatlarımızı sevgiyle kucaklıyorum. Antalya'daki bütün çocuklar kendi evladımız gibidir. İftar yemeği sadece oruç açmaktan ibaret değildir. İftar sofrası bir gönül sofrasıdır, sevginin duaların paylaşıldığı bir sofradır" dedi.

HEPİMİZ BU DÜNYADA MİSAFİRİZ

Başkan Menderes Türel "Bizler, sadece Antalya'nın gençlerine ve çocuklara güzel bir gelecek bırakmak için değil, Türkiye'nin bu büyük sorumluluğuna sahip çıkmak için de çalışıyoruz. Bu dünyada hepimizin misafir olduğunu unutmayın" dedi. Şeref konuğu çocuklara ve gençlere "Sizler büyük bir ülkenin evlatlarısınız" diye seslenen Türel "Allah bu mübarek akşamda hepimizin dualarını kabul etsin. Türkiye'ye, başta İslam dünyası olmak üzere bütün insanlığa barış ve huzur Cenab-ı Hak'tan diliyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En özel konuklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN