Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan ÇATAL: Türkiye Basketbol Federasyonu'na!

Giriş Tarihi: 12.7.2015
Sayın Başkan ve yönetim kurulunu daha önce kutlamıştık. Harun Erdenay hepimizin sevdiği ve sempati duyduğu birisi. Türk Basketboluna verdiği katkı tartışılmaz. Zaten tartışmaya da gerek yok. Konu basketbola hizmet.
Federasyon'a yeni diyelim ama pek değişiklik yok. Gerçi 1 yıl sonra bir seçim daha olacak, bu yüzden federasyonun yapacağı işler sınırlı. Federasyon'da halkla ilişkileri birileri yapar nasıl olsa Sayın Erdenay.
Liglerde sorunlar var. Bazı takımlar liglere alınmıyor. Federasyon seçimlerinde bazı takımların oy hakkı ellerinden alındı, il temsilcileri hala atanamadı, Lig statüleri açıklanmadı vs,vs...
Tamam Başkan diyeceksin ki 'yavaş yavaş'. Hani basketbol hız oyunuydu? Hatta Başkan en hızlılardan biri sendin. Çalıştır şu kurumları SEVGİLİ Başkan.
Zaman meyve toplamak zamanı da diyebilirsiniz.
Avrupa'da başarılar geliyor ama kalıcı başarı için yurtiçi faaliyetler de önemini yitirmemeli. Milli takımlarımızı kutluyorum ama ille de kalıcı başarı.
Sayın Federasyon belli konularda daha duyarlı bir duruş sergilerseniz basketbol kamuoyu daha mutlu olacak. En azından herkes birbirinden bilgi dilenmek zorunda kalmaz. Geçen yıl bütün takımlar federasyon sitesinden öğrenmek istediklerini 'Basketfaul' sitesinden takip ettiler.
Bakalım federasyon bu sene ne kadar duyarlı davranacak.
Bekleyip göreceğiz hep birlikte.
Özellikle kadınlar ligi ile ilgili lige alınmayan takımlara bir açıklık getirilirse mutlu olacağız. Biz bir aile isek teması sürdürmemiz gerek birbirimizle. Bu ailenin bireyleri, uzuvları mutlu olursa, eminim Basketbol Federasyonu daha mutlu olur.
Yerel liglerin hareketlenmesi için il temsilcilerinin de bir an önce açıklanması lazım. Eee İstanbul'dan bakınca burası taşra. Bizim için heyecan böyle şeyler. İl temsilciliği, yerel ligler, yani bizi ilgilendiren şeyler KÜÇÜK ŞEYLER.
Ama olsun 'Taşra' böyle mutlu. Futbol seyircisi ne diyor: Hadi bizi mutlu et federasyon....
Mutlu, sağlıklı ve sporla kalın...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Türkiye Basketbol Federasyonu'na!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN