Eğlenip öğreniyorlar

Antalya Kepez Belediyesi'nin etüt merkezlerinde yaz dönemi eğitimleri başladı. Dört ayrı noktada açılan yaz programları, katılımcı öğrencilere eğlenirken öğrenme imkanı sunuyor

Giriş Tarihi: 23.7.2015
Eğlenip öğreniyorlar
Kepez Belediyesi Etüt Merkezleri'nde yaz dönemi eğitimleri start aldı. Hafta içi derslerle, hafta sonu da sosyal etkinliklerle hizmette olan etüt merkezleri, Şafak Mahallesi'ndeki Orhan Gazi Semt Konağı'nda, Sütçüler Mahallesi'ndeki Osman Gazi Semt Konağı'nda, Varsak bölgesindeki Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu'nda ve Barış Etüt Merkezi'nde ikinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar olan öğrenciler için faaliyet gösteriyor.

UZMAN EĞİTİMCİLER

Etüt merkezlerinde branş öğretmenleri tarafından öğrencilere, Türkçe, fen bilgisi, sosyal bilgiler, İngilizce, matematik ve bilişim teknolojileri dersleri veriliyor. Farklı branş öğretmenleri tarafından verilen derslerde yardımcı ekipmanlar ve uzman eğitimci kadrosu ile öğrencilere keyifli bir ortamda eğitim veriliyor. Etüt merkezleri, Kepezli öğrenciler tarafından ilgiyle karşılanıyor.

KAYITLAR SÜRÜYOR

Temel dersler dışında satranç, Kur'an-ı Kerim, halk oyunları, yüzme, müzik enstrümanları ve sinema gibi etkinliklerle sosyal ve manevi yanlarını geliştiren öğrenciler, geleneksel çocuk oyunlarıyla kültürlerini yaşatıyor. Öğrenciler, aylık 40 lira ücret karşılığında aldıkları Kepez Genç Kart ile etüt merkezlerinden yararlanabiliyor. Temel derslerden yüzmeye, sportif faaliyetlerden müziğe kadar bir çok seçenek sunan etüt merkezleri, Kepezli miniklerin yaz tatilini dolu dolu geçirmesini sağlıyor. Etüt merkezlerine kayıtlar devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğlenip öğreniyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN