Manavgat'ta motor sesleri

6. kez düzenlenen Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali ilk gününde 5 bine yakın motosiklet tutkununu bir araya getirdi

Giriş Tarihi: 25.7.2015
Manavgat'ta motor sesleri
Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 5 bin motosiklet tutkununun katılımıyla başladı. Manavgat Belediyesince bu yıl uluslararası boyuta taşınan festivale, Türkiye, Almanya, Fransa, Bulgaristan ve Yunanistan'dan katılımcılar ilgi gösterdi. Etkinliğin ilk günü belediyeye ait Boğaz Otel'de ünlü motosiklet akrobatı Macar Troger Mokus gösteri sundu.

TERÖR LANETLENDİ

Dört değişik motosikletle gerçekleştirilen gösterinin finalinde, motosiklet üzerine kurulan bir merdivene hareket halindeyken çıkan Mokus izleyenlerden alkış aldı. Cambaz Müzik Grubu'nun konser verdiği festivalde, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile motosiklet tutkunları, ellerindeki siyah bayraklarla terörü lanetledi. Sözen, "Burada çok farklı insanların toplandığı bir etkinliği iptal etseydik, bir bakıma terörizmin ekmeğine yağ sürmüş olacaktık. Bizlerle birlikte motosiklet tutkunlarımız da aynı acıyı yüreklerinde hissediyorlar" dedi. Çeşitli yarışmalar, gösteriler ve konserlerin düzenleneceği festival 26 Temmuz'da sona erecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat'ta motor sesleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN