Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akrep'e çifte şok

Antalyaspor'da 3 gün önce Saso Fornezzi, önceki gece de Lamine Diarra kampı terk etti. Fornezzi'nin Başkan Gencer ile, Diarra'nın Yusuf Şimşek ile kavga ettiği öğrenildi

Giriş Tarihi: 4.8.2015
Akrep'e çifte şok
Antalyaspor 3 gün ara verilen Afyonkarahisar kampı öncesi iki şok haberle sarsıldı. Kırmızı beyazlı takımda ilk tartışma Başkan Gültekin Gencer ile kaleci Saso Fornezzi arasında yaşandı. Yabancı bir kaleci almayı planlayan Gencer'in Fornezzi'ye kiralık olarak gönderileceği yada kendisine kul��p bulmasını istediğini söylediği, Sloven kalecinin bu karara şiddetle itiraz ettiği öğrenildi. Geçmiş dönemden kalan alacaklarını, bundan sonraki iki yıla yayan ve Antalyaspor'a zorluk çıkarmayan Fornezzi'nin kendisine yapılan bu uygulama nedeniyle bir hayli kızgın olduğu belirtildi.

KALIRIM, PARAMI ALIRIM

Fornezzi'nin Başkan Gencer'e 'Ne kulüp buluyorum, ne kiralık gidiyorum. Benim garanti ücretim belli. Kadro dışı kalsam da kalıp bu parayı alacağım" dediği belirtildi. Bu gelişme üzerine 3 gün önce kampı terk eden Fornezzi ülkesine gitti. Yapılan açıklamada ise Fornezzi'nin ailesini getirmek üzere 3 günlük izne erken çıkması için onay verildiği belirtildi.

İZİN YOK
Ancak bu açıklamanın tam aksi bir durum Diarra'da yaşanınca gerçeklik payı tartışılmaya başlandı. Takımın Raja maçının sonrasında 1 gün fazla izin isteyen Lamine Diarra bu isteğine karşılık bulamadı. Teknik Direktör Yusuf Şimşek'in Senegalli futbolcuya, "Bu takvimi siz futbolcular kendi aranızda belirleyip onayladınız, ben de uygun buldum. Erken gitmene izin vermiyorum. Gidersen ceza alırsın" dediği öğrenildi. Diarra'nın ise, "Cezaya razıyım ben gidiyorum" diyerek kamptan ayrıldığı belirtildi.

KAPIYI KAPATTI

Diarra bu gelişme üzerine Raja maçı sonrası eşyalarını toplayıp Afyonkarahisar'dan ayrıldı. Teknik Direktör Yusuf Şimşek ise "Benim olduğum yerde Diarra bir daha bu formayı giyemez" diyerek kapıları kapattı. Fornezzi ile ilgili yapılan açıklamayla Diarra'nın kampı terk etme sebebi ortaya konduğunda bir çelişkinin olduğu görülüyor. 3 günlük iznin sonunda Antalyaspor'da neler yaşanacağı şimdiden merak ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akrep'e çifte şok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN