Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan ÇATAL: Kamu yararına ağlamak!

Giriş Tarihi: 11.8.2015
Üst yönetim, yani kamu yararına faaliyet gösteren kulüplerin idarecileri (En güzel örnek belediyeler) spor branşına olan ilgiye göre bütçe ayırıyorlar takımlarına. Yani ağlamayana meme yok arkadaşlar. Gelin hep birlikte şehrin hamilerine, kamu yararına ağlayalım lütfen.
Hani derler ya 'el öpmekle dudak aşınmaz'.
Kamu yararına.
Şehrin EL EMİNLERİ, şehrin marka değerini, bilinirliğini ve sosyal statüsünü artırıcı hamleler düşünüyorlar devamlı. Projeler vs vs..
Toplumun geldiği noktada aidiyet duygusunu artırıcı çalışmalar yapmak kimsenin aklına gelmiyor herhalde. Bu güzel vatana, bu güzel şehre aidiyet duygusunu kim geliştirirse bence şehrin hamisi odur. Yoksa belediyelerin giriştiği park yapma yarışının sonu yok arkadaşlar.
Haa park, yeşil alan, şehrin süsü lazım mı?
Lazım. Yüzde yüz. Ama siz anladınız sanırım ne demek istediğimi.
Bizim derdimiz Antalya'yı dünya şehri yapmak.
Antalya'yı yönetenlerin vebali büyük.
Milletin vekilleri, vali, kaymakam, belediye başkanları, üst spor idarecileri, hepsi bu hesabın muhataplarıdır. Tesis yapalım dedik ama içinde insan yok! Sporun hammaddesi her şeyin olduğu gibi insan. Her yerin süsü insan. O halde gelin beraber KAMU YARARINA ağlayalım.
Spor için herkes baştakileri zorlasın.
Gelelim Antalya'da neler oluyor basketbol adına. Basketbol liginde Kepez Belediyespor Federasyon'un statü değişikliğinden sonra TB2L'de oynamaya hak kazandı. B Grubu'nda güçlü rakiplerle eşleşti. Antalya'nın gururu olmaya devam edecek Kepez Belediyespor basketbolda. Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü'ye Antalya sporuna verdiği katkıdan dolayı teşekkür ediyorum.
Geçen sene TKB2L'DE oynayan takımımız bu sene lige alınmadı Federasyon tarafından.
Antalya'nın Yıldızları takımı Bölgesel Lig'den devam edecek. Bir diğer temsilcimiz Palmiyepor da Erkekler Bölgesel Ligi'nde Antalya'yı temsil edecek.
Haydi Antalya göster kendini, bol şanslı başarılı ve sakatlıksız bir sezon diliyorum herkese.
Seyircilerimize bol seyirli maçlar olsun.
Sporla kalın, sağlıklı kalın...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Kamu yararına ağlamak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN