Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paramparça

Giriş Tarihi: 11.8.2015
Paramparça

Antalyaspor'da bugün genel kurul var. Vakıf ayrı, Dernek ayrı düşüncelerde. Taraftar da bölünmüş durumda. Başkan 'Her şey yolunda', muhalif kesim 'Batıyoruz' diyor. Seçime saatler kala camiaya tam bir karmaşa hakim

Antalyaspor, bugün yeni yönetiminin belirleneceği olağanüstü genel kurula gidiyor. Antalya Kültür Merkezi'nde saat 17.00'de yapılacak olan genel kurul öncesi şu ana kadar sadece mevcut başkan Gültekin Gencer aday olarak resmi açıklamasını yaptı. Mehmet Aygün'ün ilk günden bu yana aday olmayacağını söylemesine rağmen, Aygün'ü Gencer'in karşısına çıkarmaya ikna etmeye çalışanlar başarılı olamadı. Başka da bir aday çıkmayınca Gencer yine tek kaldı.

HERKESİN İDDİASI FARKLI

Antalyaspor'da Başkan Gencer kulübün emin ellerde olduğunu, camiayı ileri taşıyacak hamleleri kendisinin ve yönetiminin yapabileceğini savunurken Gencer'e muhalif olanlar ise mali tablonun gün geçtikçe kötüye gittiğini, kulübün çıkmaza girdiğini ve geleceğin karanlık olduğunu ileri sürerek Gencer'in görevi bırakmasını istiyor. Taraftarlar arasında da benzer görüş ayrılıkları var. Bir grup 'Gencer gitsin' diyor, diğer grup 'Büyük Başkan' tezahüratı yapıyor.

MESNETSİZ

Camiadaki son fikir ayrılığı da Antalyaspor Vakfı ile Antalyaspor Kulübü Derneği arasında yaşanıyor. Vakıf Başkanı Ali Yılmaz'ın "Biz artık bu yanlışa ortak olmayacağız. Seçimde boş oy kullanacağız. Antalyaspor Kulübü Derneği de seçime gitmelidir" açıklamasının ardından Dernek de Yılmaz'ı eleştirdi. Yapılan yazılı açıklamada "Talihsiz, mesnetsiz, gerçeklerden uzak açıklamaları üzülerek ve esefle karşılıyoruz" denildi.

ALİ YILMAZ DA İBRA ETTİ

Açıklamada 3 Temmuz 2015'te yapılan Mali Genel Kurul'da hesapları Ali Yılmaz'ın başkanı olduğu Antalyaspor Vakfı'nın da ibra ettiği hatırlatılırken Dernek yönetiminin genel kurul yapması gerektiğini iddia eden Ali Yılmaz'ın Vakıf Başkanlığı'nı keyfi olarak bırakmadığı savunuldu. Açıklamada, Antalyaspor'a başkan olmak isteyenlere her türlü bilginin tüm şeffaflığıyla verileceği de belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paramparça
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN