Notaların adresi Büyükşehir

Giriş Tarihi: 14.8.2015
Notaların adresi Büyükşehir

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, ücretsiz enstrüman kurslarıyla öğrencilere müzik dolu bir yaz mevsimi yaşatıyor

Öğrencilerin yaz tatilini verimli kullanarak, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, daha bilinçli bir nesil yaratarak müzik kültürü oluşturmak amacıyla düzenlenen 'Enstrüman Yaz Kursları' büyük ilgi görüyor. Öğrencilere deneyimli eğitmenler eşliğinde piyano, gitar, yan flüt, ritim, mandolin, bağlamanın yanı sıra nota, solfej ve müziksel bilgi dersleri veriliyor. Yaz kurslarına başvuran 216 öğrenci müzik yeteneklerini geliştirerek, geleceğin müzisyenleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

ÖZGÜVENLERİ ARTTI
Müzik derslerinin ve diğer sosyal aktivitelerin öğrencilerin kendilerini geliştirmelerinde, özgüvenlerinin artmasında önemli rol oynadığını vurgulayan Gitar Eğitmeni Nilgün Karaduman, "Yaz döneminde başarılı olan öğrenciler kış dönemindeki eğitimlere kalarak kendilerin daha çok yetiştirme imkanı buluyor. Yetenekli öğrenciler koro ve piyano festivalinde boy gösterme imkânını yakalıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Notaların adresi Büyükşehir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN