Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ağaçta kamp çadırı

'nın Fethiye ilçesindeki Yeşil Vadi'de, yerden 3-15 metre yükseklikteki ağaç dallarına kurulan çadırlar büyük ilgi çekiyor

Giriş Tarihi: 17.8.2015
Ağaçta kamp çadırı
'nın Fethiye ilçesindeki Yeşil Vadi'de restoran işletmeciliği yapan Ordulu Mustafa Ergünce, ağaç dalına kurduğu çadırlarda yerden 15 metre yüksekte kamp yapma imkanı sunuyor. Turistlerin uğrak yerlerinden olan 20 kilometrelik vadi, günübirlik ziyaretçilerin yanı sıra doğa tutkunu kampçıların da ilgisini çekiyor. Çay üzerine kurulan ahşap platformlarda dinlenme fırsatı veren vadi, doğal havuzları ile de ziyaretçilerine serinleme imkanı sunuyor.

İSTER DURDUR İSTER SALLA
Yeşil Vadi'de restoran işletmeciliği yapan Mustafa Ergünce, ağaç dallarına çelik halatlar yardımıyla kurduğu ahşap platformlara kamp çadırı yerleştirerek ziyaretçilerine alternatif kamp alanı oluşturdu. Ahşap merdivenlerle çadırın bulunduğu platforma çıkan kampçılar, dalda sallanan çadırda konaklayıp doğayla baş başa kalma fırsatı buluyor. Çadırın bulunduğu ahşap platform çelik halatlarla asılı duruyor. İstendiği zaman sallanma imkanı da var.

GÜZEL BİR DUYGU
Kamp yapmak için eşi ile Ankara'dan gelen Fatih Siperoğlu, vadinin doğayla baş başa, su ve kuş sesleri arasında çok güzel bir yer olduğunu söyledi. Bu yıl çadır tatili yapmayı tercih ettiklerini belirten Siperoğlu, "Bizim için otantik bir ortam. Eşimle yerden 3 metre yüksekteki çadırda kalıyoruz. Çadırın alışılmışın dışında bir yükseklikte olması ilgimizi çekti. Burada birkaç hafta kalmayı planlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağaçta kamp çadırı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN