Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Devlet böyle yaparsa

Giriş Tarihi: 21.8.2015
Devlet böyle yaparsa
Antalya'da Muratpaşa ilçesi Güvenlik mahallesi 238 sokak sakinleri Huzurevi ve Uysal apartmanında yer alan Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne ait daireden atılan çöp ve inşaat atıkları nedeniyle isyan noktasına geldi.

İŞÇİLER DÖKTÜ
Uysal apartmanında bulunan Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne ait dairede geçtiğimiz günlerde tadilat çalışması yapıldı ve çıkan hafriyat binanın kuzey kısmındaki boş alana döküldü. Bu alanın defalarca sokak sakinleri tarafından temizlendiği dile getiren vatandaşlar, "Vakıf dairesinde tadilat yapan işçiler hafriyatı getirip buraya döktü. Biz temizlemekten bıktık, onlar atmaktan bıkmadı" diyerek tepkilerini dile getirdi.

HUZUREVİ DE ATIYOR

Güvenlik mahallesi 238 sokak sakinleri ayrıca Muratpaşa Belediyesi Huzurevi görevlileri ile yaşlıların da çöplerini yola ve boşluğa atmasına tepki gösterdi. Belediye'ye ait kurumu kime şikayet edeceklerini bilemediklerini de belirten sokak sakinleri, "Huzurevindeki görevliler çöpleri özellikle akşamları boş alana atıyor. Zaman zaman temizliyoruz. Ancak kısa sürede çöplüğe dönüyor" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devlet böyle yaparsa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN