Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CLK uçuracak

Giriş Tarihi: 10.9.2015
CLK uçuracak
Antalya, Isparta ve Burdur bölgelerindeki 1,7 milyona yakın abonesine hizmet sunmak için sürekli yeni yatırımlar yapan CLK Akdeniz Elektrik, Antalya'yı hem iç hem dış hatlarda tarifeli seferlerle en fazla noktaya bağlayan Sun Express ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde düzenlediği yeni kampanyayla abonelerine bedava uçak bileti hediye ediyor.

ÇOK KULLANAN AVANTAJLI
Kampanya kapsamında 200 ile 499 TL arasında fatura ödeyen ya da yıllık 6 bin 500 kWh üzeri tüketimi olan aboneler, 12 aylık Elektrik Satış Sözleşmesi imzaladıkları takdirde Sun Express ile istedikleri herhangi bir gün iç hatlar tarifeli uçuşlarında bedava uçak bileti kazanacak. Aylık 500 TL üzeri fatura ödeyen ya da yıllık 15 bin kWh abonelere ise gidişdönüş bileti hediye edilecek. Kampanya 45 günlük bir sure geçerli olacak ve 15 Ekim'de son bulacak.

GENİŞ BİLGİ İNTERNETTE

CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, "Abonelerimiz geniş bilgiyi CLK Akdeniz Elektrik internet sitesi, sosyal medya hesapları ve www.clkucuruyor. com adresinde bulabilirler" dedi. Sun Express Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Fevzi Çalışkan ise, "Antalya ve çevresinin hem turizm hem de iş potansiyelinin gelişimi için her türlü desteği her zaman verdik ve vermeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CLK uçuracak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN