Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KONSEM'de yeni dönem

Konyaaltı Belediyesi'nin bünyesinde hizmet veren Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi'nin (KONSEM), yeni dönem kurs kayıtları 14 Eylül'de başlıyor

Giriş Tarihi: 12.9.2015
KONSEM'de yeni dönem
Antalya Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) 2015- 2016 eğitim öğretim yılının ilk dönem kursları başlıyor. Bağlama, piyano, keman, gitar, İngilizce, Rusça, Türkçe, pilates, zumba, giyim, nakış, seramik, resim, Türk halk oyunları, cilt bakımı, takı, aile eğitimi, dekoratif ve ahşap süsleme kursları ile yeni dönemde de yüzlerce kişiye mesleki, sanat ve hobi alanlarında ücretsiz eğitim verilecek.

ÖĞRENCİLER DE DÜŞÜNÜLDÜ
Konyaaltı Belediyesi, ayrıca sınavlara hazırlanan ortaokul ve lise öğrencilerini de unutmadı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) alanında 5, 6, 7 ve 8'inci sınıflar için, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler içinde 11 ve 12'nci sınıf ile mezun öğrenciler için kurslar açılacak. 14-19 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kayıtlar için vatandaşların kimlik fotokopisi ve öğrenim belgesi ile Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne veya KONSEM'e müracaat etmeleri yeterli olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KONSEM'de yeni dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN