Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya fuarları yurtdışı tanıtımı için atağa geçti

Giriş Tarihi: 24.9.2015
Antalya fuarları yurtdışı tanıtımı için atağa geçti
Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş'nin (ANFAŞ) Türkiye'de 18 ilde başlattığı road show tanıtım atağının ikinci etabında, Sağlık ve Kış Turizmi Yurtdışı Tanıtım Komitesi oluşturuldu. Komite, kış dönemi Antalya'ya uçan 140 uçak firmasıyla görüşecek, yurtdışında 50 kentte tanıtımlar gerçekleştirilecek.

TANITIM ATAĞI BAŞLADI

Antalya fuarları ve sağlık turizminin yurtdışında etkin şekilde tanıtılarak Antalya'nın kış turizminden daha büyük oranda faydalanabilmesi amacıyla 1 Eylül'de oluşturulan komite, ikinci toplantısını ANFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Badak başkanlığında Antalya Expo Center'da gerçekleştirdi. Antalya'ya kış döneminde uçan 140 uçak firmasıyla görüşüleceğini belirten Badak, tanıtım filmi ve broşürlerle yurtdışında hedeflenen 50 kentteki tanıtım ve toplantıların ön hazırlıklarının da yapılacağını aktardı.

KIŞ TURİZMİ CANLANIYOR
İlk etapta 2015 yılı sonuna kadar yurtdışındaki 10 kentte bu çalışmaların tamamlanacağını belirten Sadık Badak, kış döneminde turizmin yavaşlamasıyla birlikte yaklaşık 70 bin ailenin işsizlik yaşadığına dikkat çekerek, fuarların yurtiçi ve yurt dışı tanıtımlarındaki amacının Antalya'da kış turizmine canlılık kazandırmak olduğunu, yurtdışı tanıtımlarının Avrupa ve Ortadoğu pazarlarını kapsayacağını anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya fuarları yurtdışı tanıtımı için atağa geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN