Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti tek yürek

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yemek, milletvekilleri, adayları ve aday adaylarını bir araya getirdi. Yemekten birlik mesajı çıktı

Giriş Tarihi: 2.10.2015
AK Parti tek yürek
AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından, milletvekilleri ile 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde milletvekili adayı ve aday adayı olan isimlerin bir araya geldiği yemekli bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileri hazır bulundu. İl Başkanı Rıza Sümer, "Her seçim kendi çapında önemlidir. Ama bu seçim çok çok önemli. Türkiye'de 13 yıldır devam eden istikrarlı bir süreç vardı. İstikrarın kaybolmasının ülkemize neler kaybettirdiğini gördük" diye konuştu.

'HAYDİ BİSMİLLAH' DEDİLER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ise, "Yine ilk günkü aşkla milletimizin huzuruna çıktık. En önemlisi de o ilk gün çıktığımız aşk var ya ona dönerek, 'Haydi Bismillah' diyoruz" dedi. Çavuşoğlu, "Bizden umut bekleyen Türkiye'de ve dünyadaki mazlumların nasıl hayal kırıklığına uğradığını biliyoruz. Çünkü AK Parti 13 yılda sadece Türkiye'deki insanımızın değil, dünyanın dört bir yanındaki insanların özgüvenini artırdı. Bizim sorumluluğumuz sadece bu millet için değil, tüm dünyaya ve insanlığa karşı sorumluluğumuz var" şeklinde konuştu. "Bizim partimizde makamın mevkinin önemi yoktur" diyen Çavuşoğlu, "Arkadaşlarım milletvekili sıralamasına girmese de bir kırgınlık, küskünlük olmuyor. Bizim aramızda hep kardeşlik vardır. Bu seçimde birlikte karar alacağız, el ele, omuz omuza çalışacağız" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti tek yürek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN