Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP gençlikte deprem oldu

Giriş Tarihi: 3.10.2015
CHP'DE seçim öncesi yeni bir deprem yaşandı. CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız imzasıyla Antalya İl Başkanlığı'na gönderilen 1 Ekim 2015 tarihli yazı ile Konyaaltı. Kepez ve Muratpaşa ilçe gençlik kolları görevden alındı.

ATAMALAR BOŞ HÜKMÜNDE

Yıldız imzalı yazıda, gençlik kolları il ve ilçe yönetimlerinin atama ve görevden alma yetkilerinin 8 Temmuz 2015 tarihinden itibaren tamamen Gençlik Kolları Genel Merkezi'ne geçtiği belirtilerek, bu vesileyle Konyaaltı. Kepez ve Muratpaşa ilçelerine yapılan atamaların ve 8 Temmuz 2015 tarihinden itibaren yapılan tüm atamalar ve görevden almaların 'boş, yersiz, haksız' hükmünde olduğu belirtildi.

SADECE 3 İLÇEDE ATAMA

Yazının son bölümünde, "Bu yazı sadece Antalya ilini değil 81 vilayeti kapsamaktadır" denildi. Buna göre, CHP Muratpaşa Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Gökoğlu, Konyaaltı İlçe Başkanı Abdullah Akın İpek ve Kepez İlçe Başkanı Anıl Taş ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden alınmış oldu. Ancak, 8 Temmuz tarihinden sonra görevden alma ya da atama yapılan Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa'dan başka gençlik kolları başkan ve yönetimi bulunmadığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP gençlikte deprem oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN