Müzisyenlere Tütüncü morali

Giriş Tarihi: 8.10.2015
Müzisyenlere Tütüncü morali

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Türkiye'nin ilk çocuk orkestrasını ziyaret ederek onlara moral veren ve yüreklendiren bir konuşma yaptı

YAŞ grubunun küçüklüğü nedeniyle Türkiye'de tek olan Kepez Belediyesi Antalya Çocuk Senfoni Orkestrası'nı ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, minik müzisyenleri yüreklendirdi. Yaşları 9 ile 16 arasında değişen ve çoğunluğunu Kepez ilçesinde ikamet eden çocukların oluşturduğu orkestra, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'ndeki stüdyolarında konserlerine hazırlanıyor.

MÜZİK DİSİPLİNİNİN ÖNEMİ

Hem eğitmenleri, hem de şefleri olan Engin Beslek yönetiminde birlikte uyum içinde besteleri seslendirmeyi öğrenen çocuklar, evrensel müziğin disiplini altında yetişiyor. Buradaki müzik çalışmalarının hem okullarında, hem de özel yaşamlarına kendilerine katkı koyduğunun farkında olan çocuklar, dünyayı daha geniş bakış açılarından görebiliyor. Kültür merkezindeki bir toplantı sonrası orkestranın prova yaptığını öğrenen Başkan Tütüncü, sonraki randevusunu erteleyerek, çocukların yanına gitti. Antalyalı diğer çocuklara güzel bir örnek olduklarını anlatan Tütüncü, genç müzisyenlere başarı dileklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müzisyenlere Tütüncü morali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN