Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AHK'ya büyük onur

AHK Worldwide Development'ın Dubai ortak yatırımı AHK KNDU Villas 'En Başarılı Residance' ödülünü alarak büyük gurur yaşadı

Giriş Tarihi: 15.10.2015
AHK'ya büyük onur
AHK Worldwide Development'ın Dubai ortak yatırımı AHK KNDU Villas, Londra'da düzenlenen Europian Property Awards yarışmasında 'En Başarılı Residence' dalında birinci oldu. Proje aynı zamanda, Avrupa'daki en başarılı residence kategorisinde bir sonraki yarışma için de aday gösterildi.

ÖDÜLÜ KİLİT ALDI

Yarışmaya katılan 300 proje arasından birinciliğe uzanan KNDU Villas'ın ödülünü JW Mariott London'da düzenlenen gecede, AHK Worldwide Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Kilit aldı. Kilit; projenin mimarisinin GAD, iç mimarisinin ise AHK Proje ofisleri tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Projeyle ilgili bilgi veren Kilit, AHK KNDU Villas'ın içinde bulunduğu doğal çevreyle bütünleşen, güvenli, konforlu ve modern bir yaşam merkezi olma yolunda düşünülerek tasarlanan bir proje olduğunu ifade etti.

DOĞA DOSTU PROJE

AHK Worldwide Yönetim Kurulu Başkanı Kilit, "Doğa dostu olan bu proje, elektriği güneş panellerinden ürettiği gibi, yağmur suyundan elde ettiği depolama yoluyla tüm çevre sulama ihtiyacını doğal kaynaklardan gidermektedir. Aksu Nehri'nin kenarında yer alan yatırımdan aynı zamanda denize ulaşmak da mümkündür. Aynı zamanda Armani Casa ile tasarımı yapılmış olan mekanların içinde SPA, fitness, sinema ve iki tane de otel odası bulunmaktadır. 2016 yılında tamamlanacak olan proje; 15'i büyük; 43'ü orta, 32'si ise küçük konuta sahip olacak şekilde planlanmıştır" bilgisini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AHK'ya büyük onur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN