Türel: İbradılılar en iyisine layık

Giriş Tarihi: 16.10.2015
Türel: İbradılılar en iyisine layık

İbradı'da Ormana'nın kanalizasyon projesinin temelini atan Başkanı Türel, ilçeye önemli müjdeler de verdi

Antalya'nın İbradı ilçesi Ormana Mahallesi yıllardır beklediği kanalizasyona kavuşuyor. Yaklaşık 8 kilometre uzunlundaki kanalizasyon hattının temeli, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları ile vatandaşların katıldığı tören ile atıldı.

HAZİRAN AYINDA BİTECEK
Yıllardır bir arpa boyu ilerlemeyen tarihi projelerin artık gerçekleştirilebilir hale geldiğini vurgulayan Başkan Türel, "Toplamda 8 kilometrelik bir hat. 2 kilometresi şimdi tamamlandı. Kalan 6 kilometreyi inşallah 2016 Haziran'a kadar tamamlayacağız ve hizmetinize sunacağız" dedi.

CENET KÖŞE İBRADI
İbradılılara arıtma müjdesi veren Türel, "2016 senesinin başında arıtmanın açılışını da yapmak için buraya geleceğiz" dedi. İbradı'nın düğün salonu, yurt, hatta kültür merkezi, meslek edindirme kursları ile ilgili projelere ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Türel, "İbradı'nın bütün beldelerinin köylerinin mahallerinin ihtiyaçlarını gidereceğiz. Buralar Antalya'nın cennet köşesi. İnşallah İbradı'nın Antalya'nın cennet köşesi olduğunu 1 Kasım seçimlerinde sandıkta dosta düşmana en güzel şekilde ispat edeceksiniz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel: İbradılılar en iyisine layık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN