Türkiye'nin en iyi haber sitesi

8x2 Kırkayak Antalyalı nakliyecilerle buluştu

Karayolu taşımacılık sektöründe geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Scania, Antalyalı müşterilerini efsane modeli '8X2 kırkayak' kamyonuyla buluşturdu

Giriş Tarihi: 17.10.2015
8x2 Kırkayak Antalyalı nakliyecilerle buluştu
Karayolu taşımacılığı sektörüne geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Scania, roadshow etkinliği ile müşterileriyle buluşuyor. Roadshow'un ilk durağı olan Antalya Toptancı Hali otoparkında nakliyecilerle bir araya gelen Scania, sektörde 'kırkayak' olarak tabir edilen yenilenmiş ve farklı kullanımlara yönelik özellikleriyle ilgi gören efsanevi 8x2 kamyonlarını sergiledi. Antalyalı nakliyeciler, sergilenen araçları yakından inceleme ve yetkililerden bilgi alma fırsatı buldu.

DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ

Scania'nın, düşük yakıt tüketimi ile sürdürülebilir işletme karlılığının artması için gerçekleştirdiği çalışmaları sonucu ortaya çıkan 8x2 kamyonlar, Scania Yetkili Satıcıları'nda beğeniye sunuluyor. Scania yeni 8x2 kamyonuyla yüksek performansın yanı sıra artırılan konfor seçenekleri ile keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Scania'nın nakliye sektöründe ideal iş ortağı olan 8x2 Yol Serisi, düşük işletme maliyetleri ve ekonomik kullanımı ile müşterilerin ilk tercihi olacak gibi görünüyor.

ANTALYA ÇOK ÖNEMLİ

Scania Başaran Satış Müdürü Onur Güç, bölgenin önemine vurgu yaparak "Bölgemizde ağırlıklı olarak yaş sebze ve meyve üretimi gerçekleşiyor. Bu ürünler Türkiye'nin tamamına dağıtıldığı gibi yurtdışına da ihraç ediliyor. Bildiğiniz gibi kırkayak olarak adlandırılan 8x2 modelimiz bu ürünlerin taşınmasında büyük talep görüyor. Scania 8x2 modelimizin efsaneleşmesinde Antalyalı nakliyecilerimizin ilgisinin de önemli katkısı olmuştur. Bölgemizde Scania'ya karşı marka sadakati en üst noktadadır. Bu yüzden 2. el değeri de yüksektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
8x2 Kırkayak Antalyalı nakliyecilerle buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN