'Altın Yıl' kutlaması

Mücevher ve saat mağazalar zinciri Violla, 10. kuruluş yıldönümünü Akra Barut Hotel'de yapılan muhteşem gecede 250 davetlinin katılımıyla kutladı

Giriş Tarihi: 20.10.2015
'Altın Yıl' kutlaması
Antalya'da 2005 yılında faaliyete geçen Violla Mücevherat, 10. kuruluş yıldönümünü görkemli bir gece ile kutladı. Akra Barut Hotel'de düzenlenen geceye firmanın çalışanları, seyahat acentelerinin yöneticileri ile yurt dışından özel olarak davet edilen firmanın tedarikçileri ve çözüm ortakları katıldı. Davetlilerin Mehteran müziği ile karşılandığı geceye; ünlü opera sanatçısı Serap Çiftçi ve İstanbul'dan özel olarak getirilen Show Band Orkestrası müzikleri ile renk katarken, Harem Dans Show ise muhteşem şovu ile davetlileri büyüledi.

PERSONELE TEŞEKKÜR

Violla Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Seviye Bedel, kısa bir sürede zirveye tırmanmalarındaki en büyük etkenin firma çalışanlarının özverili çabaları ile çözüm ortaklarının büyük desteği olduğunu söyledi. Bundan sonra da hizmet kalitesini koruyarak çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayan Bedel, "Bu bizi bir dünya markası olmaya taşıyacaktır" dedi. Geceye katılan personel ve çözüm ortaklarına 'teşekkür belgesi' ile özel hazırlanmış plaketler dağıtıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Altın Yıl' kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN