SDÜ patronlarla buluştu

Giriş Tarihi: 24.10.2015
SDÜ patronlarla buluştu

SDÜ Rektörü Prof. Çarıkçı, ITSO'nun Ekim meclisi toplantısında işadamlarıyla buluştu

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Ekim Ayı Meclis toplantısına Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Çarıkçı, yardımcıları ve yüksek okul müdürleri ile fakülte dekanlar konuk oldu. ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve meclis üyelerinin hazır bulunduğu toplantıyı Meclis Başkanı Osman Şahlan yönetti. ITSO Meclis Başkanı Şahlan, üniversitenin yönetiminin başarılı çalışmalarının işadamlarına fikir, proje ve teknoloji olarak yansımasını istediklerini söyledi.

EL ELE VERECEĞİZ

ITSO Başkanı Başdeğirmen, Isparta'nın gelişimine, büyümesine ve markalaşmasına üniversitenin katkısının çok fazla olduğunu belirterek, "Ispartamız gelişiyor, büyüyor, markalaşıyorsa bunda üniversitemizin payı çok büyük. Hepimiz Isparta'nın gelişmesini istiyoruz. Şehrimizin, üniversitemizin menfaatleri doğrultusunda hiçbir projeyi geri çevirmedik" dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞMA SÖZÜ

SDÜ Rektörü Çarıkçı da, "Hepimizin gayesi Isparta'nın gelişmesi. Bunun için üniversite olarak hedeflerimizi sizinle birlikte gerçekleştireceğiz. Sizlerin desteği bizim için çok önemli. Hastanelerimiz, fakültelerimiz araştırma merkezlerimiz yüksek okullarımızla ilgili iyileştirme çalışmalarımıza hız verdik. Ama öncelikle öğrencilerimizin burada olduğu süre içinde mutlu zaman geçirmesi ve başarısını artırması için çalışmalar yapıyoruz. Çevremizin sorunlarına çözüm üreten bir üniversite olacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SDÜ patronlarla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN