Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geleceğe koşuyorl

Giriş Tarihi: 27.10.2015
Geleceğe koşuyorl

Aile Eğitim Merkezleri'nde 4-5 yaş arasındaki çocuklar dramadan baleye, yabancı dilden halk oyunlarına kadar birçok farklı alanda eğitim alıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz eğitimler ile çocukları geleceğe hazırlıyor. Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan, Santral, Fatih ve Çamlıbel Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezleri'nde minikler için ücretsiz okul öncesi eğitimi veriliyor. Uzun sürecek eğitim hayatına atılmadan önce 4-5 yaş arasındaki çocuklar her alanda desteklenerek okul hayatına hazırlanıyor. Miniklere uzman kadro tarafından drama, bale, halk oyunları, İngilizce, fen doğa, el sanatları ve duygusal zeka dersleri veriliyor.

ÖZGÜVEN KAZANIYORLAR

Okul öncesi eğitim veliler tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Velilerden Şirin Erduran, "Oğlum eve çok mutlu geliyor. Gerek biz yetişkinlere gerek geleceğimiz olan çocuklarımıza her türlü hizmeti esirgemeyen belediyemize çok teşekkür ederiz" şeklinde duygularını dile getirdi. Özlem Özal ise, kurslara katıldıktan sonra kızındaki değişikliklere inanamadığını belirterek, "Beslenme alışkanlığı kazandı. Çocuğumun değişmesine 5 gün bile yeterken 4 ay sonundakini halini merak ediyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğe koşuyorl
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN