Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 yıldızlı hizmet konsepti

Giriş Tarihi: 9.11.2015
5 yıldızlı hizmet konsepti

Mercedes-Benz'in premium konseptinin Türkiye'de ilk uygulaması Antalya'da hayata geçti. Hastalya Otomotiv'in yeni showroom'u siyaset ve iş dünyasının buluştuğu törenle açıldı

Mercedes-Benz Hastalya Otomotiv'in yeni 5 yıldızlı showroomu açıldı. Açılış siyaset ve iş dünyasını buluşturdu. Mercedes- Benz'in premium konseptinin Türkiye'de ilk uygulaması olan tesisin açılış kurdelesini CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Hastayla Otomotiv'in kurucusu Mehmet Ali Tüzün ile birlikte kesti.

ANTALYA'DA 3 ŞUBE OLDU

Hastalya Otomotiv Genel Müdürü Uğur İrfanoğlu şirketin başarı hikayesini anlattı. Hastalya'nın 14 personel ve 1 şube ile hizmet vermeye başladığını ifade eden İrfanoğlu, "Bugün Antalya'da 3, Denizli ve Dalaman'da birer şubede 250 uzman çalışanla hizmet veriyoruz. Şimdiye kadar toplam 22 milyon euro yatırım yaptık" dedi. Mercedes- Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörü Şükrü Bekdikhan, Mehmet Ali Tüzün'e teşekkür plaketi verdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ise bölgenin çok önemli bir ticaret merkezi haline geldiğini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yıldızlı hizmet konsepti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN