Toptancı Hal sezonu açtı

Giriş Tarihi: 15.11.2015
Toptancı Hal sezonu açtı

Antalya Toptancı Hali'nde yeni sezon dualarla başladı. Başkan Türel, halin taşınıp taşınmayacağı konusuna esnafın karar vereceğini belirtti

Antalya Toptancı Hal Kompleksi'nde 2015-2016 sezonu Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Hal Komisyoncuları Dernek Başkanı Cüneyt Doğan, komisyoncular ve esnafın katıldığı törenle başladı. Türel, turizmin başkenti, G20 ile siyasetin başkenti konumuna gelen Antalya'nın aynı zamanda dünyayı ve Türkiye'yi besleyen tarımın da başkenti olduğunu ifade etti.

KAZANCINIZ BEREKETLİ OLSUN

Büyükşehir Yasası ile nüfusu iki misli, yüzölçümü 10 misli artan bir coğrafyaya en iyi hizmeti götürmeye çalıştıklarını anlatan Türel, ilçelerde kısıtlı imkanlarla hizmet vermeye çalışan sebze meyve hallerini düzenlemeye öncelik verdiklerini aktardı. Halin taşınıp taşınmayacağı ile ilgili sorulara da yanıt veren Türel, "Sizlerin rızası olduğu takdirde gereken adımları atacağız. Halin taşınma kararı, bizim sizlerle birlikte vereceğimiz kararla olacak" diye konuştu. Konuşmaların arından 2015- 2016 hal sezonu açılışı dualar eşliğinde yapıldı. Hal Komisyoncuları Derneği Başkanı Cüneyt Doğan, Başkan Türel'e yeni kurulan Yeni Hal Spor'un formasını hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toptancı Hal sezonu açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN