Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paslanmaz çelik ve Armada farkı

Armada, 11 yıldır paslanmaz çeliği mimari ve dekoratif anlamda başarıyla kullanıyor

Giriş Tarihi: 18.11.2015
Paslanmaz çelik ve Armada farkı
2004 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Armada Paslanmaz Çelik, bu malzemeyi mimari ve dekoratif çözümlerde en iyi şekilde kullanıyor. Modern mimaride farklı form ve malzeme kullanımının yaygınlaşması ve bu malzemelerin farklı hammaddelerle kombinlenmesi, etkisi güçlü ve estetik bir yansıma yaratıyor. Bu anlamda sektörel arz ve talepleri öngörülü bir bakışla değerlendiren Armada, geniş bir vizyonla mimari profesyonellerin ihtiyaç duyacağı ürünleri ve teknikleri portföyüne ekliyor.
Güçlü referanslarıyla istikrarlı büyümesini sürdüren Armada, paslanmaz çelikten aldığı güçle üretim kapasitesini her yıl daha da arttırıyor.

YOĞUNLAŞIYOR

Mimaride ve dekorasyonda paslanmaz çelik kullanımının yoğunlaştığını söyleyen Armada yetkilileri, "Özellikle hem korozyon hem de oksidasyon direnci, hijyenik özellikleri ve sağlamlığı, paslanmaz çeliğin diğer malzemelere oranla açık ara önde tercih edilmesini sağlıyor.
Armada, özellikle Akdeniz Bölgesi'ndeki prestijli projelerde yer almakta; bölgenin mobilya ve cam uygulamaları yapan firmalarıyla beraber güçlü çözüm ortaklığını yürütmektedir" dediler.
Armada Paslanmaz Çelik firmasının, 2016 yılında özellikle yüzey işlem teknolojileri konusunda yatırım yapmayı planladığının da altı çizildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paslanmaz çelik ve Armada farkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN