Antalya'nın vekilleri borcunu ödeyecek

Giriş Tarihi: 22.11.2015
Antalya'nın vekilleri borcunu ödeyecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, partisinin istişare toplantısında 1 Kasım'da sandıkta yüzlerini güldüren Antalyalılara borçlarını hizmet ederek ödeyeceklerini söyledi

AK Parti Antalya teşkilatı, 1 Kasım genel seçimlerinin ardından geniş katılımlı bir toplantı düzenleyerek, seçim sonuçlarını değerlendirdi. İl Başkanı Rıza Sümer başkanlığında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Milletvekilleri Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç ve Atay Uslu da katıldı.

ANTALYA KONUŞULUYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu seçim sonuçlarıyla Türkiye'de adından en fazla söz ettiren ilin Antalya olduğunu belirterek, "Biz Antalya'da, Türkiye ortalamasını yakalayabileceğimizi bu seçimlerle gördük. Antalya'da kendi duvarlarımızı kırdık, bariyerlerimizi aştık. Bu sonuçları daha yukarıya taşımak için çalışacağız. Bunun için de çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız" dedi. Ülkenin geldiği noktayı G20 zirvesi ile herkesin daha iyi anladığını da kaydeden Çavuşoğlu, "AK Parti'yi sevmeyenler dahi gurur duyduklarını ifade etti. Biz yaparsak en iyisini yaparız. Bu şehre borcumuzu çok hizmet ederek ödememiz lazım" diye konuştu. AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ise AK Parti'nin bir ideoloji partisi olmadığını, hizmetleri ile halkın gönlüne giren bir siyaset anlayışını benimsediğini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve toplantıya katılan milletvekilleri de 1 Kasım seçimleri çalışmasında ilçe başkanları başta olmak üzere, kadın ve gençlik kolları üyelerinin üstün bir gayret gösterdiğini, bu gayretlerin mükafatını da seçim sonucuyla aldıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'nın vekilleri borcunu ödeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN