Estetikte 'Altın Ütü' dönemi

Cerrahi işlem olmaksızın ciltte sıkılaşma sağlayan 'Pelleve Altın Ütü' ve 'Pellefirm Sistemi' 35-55 yaş arası erkek ve kadınların yeni gözdesi

Giriş Tarihi: 7.12.2015
Estetikte 'Altın Ütü' dönemi
Cerahi işlem ve iğne olmaksızın tek kutuplu radyofrenaks teknolojisi kullanılarak ciltte sıkılaşma sağlayan 'Pelleve Altın Ütü' ve 'Pellefirm Sistemi' özellikle 35-55 yaş arasındaki erkek ve kadınların yeni gözdesi.

SELÜLİTLER YOK EDİLİYOR

Uygulamanın hemen ardından günlük ev ya da iş hayatına kaldığı yerden devam edilebildiği için özellikle çalışan kadınların tercihi olan Pelleve sistemi ile alın, yanaklar, çene kemiği hizası, özellikle göz ve ağız çevresi olmak üzere tüm yüz bölgesi, boyun, dekolte ve ellerdeki hafif ve orta dereceli çizgiler ütülenirken, Pellefirm sistemi ile de karın, kol, bacaklar ve kalçada hem sıkılaşma sağlanıyor hem de selülitler yok ediliyor. Dermatolog Prof. Dr. Bülent Taştan, cerrahi işlem ve iğne olmaksızın tek kutuplu radyofrenaks teknolojisini kullanarak ciltte sıkılaşma sağlandığını belirterek, 'Pelleve Altın Ütü' ile alın, yanaklar, çene kemiği hizası, özellikle göz ve ağız çevresi olmak üzere tüm yüz bölgesi, boyun, dekolte ve ellerdeki hafif ve orta dereceli çizgilerde belirgin azalma sağlandığını söyledi.

30-60 DAKİKALIK SEANS

Amerika Gıda ve İlaç dairesi tarafından 2009'da onaylanan cihazın, ısı hissi dışında ağrısız olduğunu ifade eden Prof.Dr. Taştan, "Hemen sonrasında kişinin işine dönebildiği uygulamanın seans süresi işlem yapılacak bölgeye göre değişmekle birlikte yaklaşık 30-60 dakika arasındadır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estetikte 'Altın Ütü' dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN