Turizme yön verenler Antalya'da

Giriş Tarihi: 10.12.2015
Antalya önemli bir turizm buluşmasına daha ev sahipliği yapıyor. Dünya turizmine yön veren isimler, Dünya Turizm Forumu kapsamında Antalya Maxx Royal Belek Golf Resort'te bir araya gelecek. Toplantının katılımcıları arasında turizm yatırımcıları, bölge tanıtım ofisi temsilcileri ile turizm gazetecileri de yer alıyor.

ÖNEMLİ İSİMLER GELİYOR
Dünya Turizm Forumu katılımcıları arasında İrlanda Seyahat Acenteleri Başkanı Martin Skelly ile Gana Turizm Bakanı Yardımcısı Abla Dzifa Gomashie de yer alıyor. Türkiye'nin potansiyel turizm kaynaklarına dikkat çekilmesinin ve Türkiye'nin turizm piyasasındaki payının artırılmasının hedeflendiği forum toplantısının açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in konuşması ile yapılacak.

GENİŞ KATILIM

Gün boyunca Steigenberger Hotel İstanbul Başkanı Cem Kınay, TripAdvisor Akdeniz Ülkeleri Yöneticisi Gianluca Laterza, Trivago Akdeniz Bölge Ülkeleri Geliştiricisi Chara Georgiadou, İrlandalı Ödüllü Gazeteci Eoghan Corry, Cape Town Destinasyon Geliştirme Başkanı Theuns Vivian, Hilton Worldwide Genel Başkan Yardımcısı Michael Collini, Thomas Cook Sosyal Medya Yöneticisi Martin Widenka'nın da konuşmaları gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizme yön verenler Antalya'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN