Fatura cebe girdi

Giriş Tarihi: 16.12.2015
Fatura cebe girdi
CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş'nin hizmete sunduğu yeni mobil ve web uygulamaları tanıtıldı. Android ve IOS işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarından indirilerek kullanılabilen mobil uygulama sayesinde elektrik faturasının güncel borcu, ödenmeyen faturalar, yıllık tüketim oranları grafik verileri, abone bilgileri gibi bir çok bilgiye ulaşmak mümkün olurken aynı zamanda bu uygulama da fatura kredi kartı ile de anında ödenebilecek.

GÜVENLİ UYGULAMA

Yüzde 100 güvenli ödeme uygulamaları olduğunun altını çizen CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş. Genel Müdürü Halit Bakal, mobil uygulamaların sektörde bir ilk olduğunu söyledi. Fatura ödeyecek abonelerine vezneler konusunda uyarıda da bulunan Bakal, "NKolay A.Ş. ile anlaşma yaptık ve bu şubeler abonelerimizden hiçbir ücret almadan tahsilat işlemi yapabilecekler. Antalya Isparta ve Burdur'da 2016'nın ilk çeyreğinde 60 bayii hizmete sunmak istiyoruz. N Kolay, PTT şubeleri ve anlaşmaları bankalar dışında hiçbir özel şirketle tahsilat anlaşmamız yoktur" dedi.

BANKA GARANTİSİ

NKolay Genel Müdürü Haluk Yum ise, ödemelere banka garantisi verdiklerini ve tahsilatla ilgili hiçbir suretle sorunla karşılaşılmayacağını söyledi. Yum, "Özel müteşebbisler aracılığıyla bu işi yapıyor, sağlanan karı onlarla bölüşüyoruz. Güler yüzlü bir hizmet sunmuş oluyoruz. Kendi işini kurmak isteyen ve bunun için fırsat bekleyenleri bu iş için davet ediyoruz" diye konuştu.

CLK Akdeniz'in yeni hizmeti ile güncel fatura borcundan yıllık tüketim miktarına kadar birçok hizmete cep telefonundan erişmek mümkün hale getirilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatura cebe girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN