Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evde 'Bienal' var

Öpçin Şirketler Grubu, Bienal Home markası ev koleksiyonlarını 32 bin metrekarelik yeni fabrikada bayilerine tanıttı

Giriş Tarihi: 20.12.2015
Evde 'Bienal' var
Mobilya sektöründe 36 yılı deviren Öpçin Şirketler Grubu, Bienal Home markasıyla Antalya'dan dünyaya yayılacak. Serik Abdurrahmanlar'da 32 bin metrekarelik yeni fabrikasını açan şirket, Bienal Home markası ev koleksiyonlarını fabrikada tanıttı. Antalya'yı Türk mobilya sektöründe önemli bir pozisyona taşıyacak fabrikada sergilenen yeni koleksiyonlar, Türkiye'nin birçok ilinden gelen bayiler tarafından incelendi.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜKLERİNDEN

Tanıtım etkinliğine Öpçin Şirketler Grubu CEO'su Sıtkı Yılmaz, Bienal Genel Müdürü Seçkin Özdemir ile Bienal Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tamer Öpçin de katıldı. Şirketin ikinci kuşak temsilcilerinden Bienal Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tamer Öpçin Antalya'da son açılan 32 bin metrekarelik fabrikanın Türkiye'nin en büyüklerinden biri olduğunu söyledi. Öpçin, "Yılda ortalama 40 tane 5 yıldızlı otel yapabilecek bir kapasiteye sahibiz" dedi.

SATIŞIN YÜZDE 45'İ İHRACATA GİDİYOR

Türkiye'nin yanı sıra Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ile ABD'de de okul, hastane, konut ve otel gibi projelerde yer aldıklarını ifade eden Öpçin, Bienal markasının satışlarının yüzde 45'ini ihracatın oluşturduğunu ifade etti. Öpçin, projelerin yanı sıra ev koleksiyonları da olduğunu anlattı. Şirket CEO'su Yılmaz, 1965 yılında Kahramanmaraş'ta başlayan Öpçin markasının hikayesinin bugün 7 şirketle 3 kıtada devam ettiğini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evde 'Bienal' var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN