Nefesleri kestiler

AÜ Antalya Devlet Konservatuarı Yarı Zamanlı ve Lise Devresi öğrencilerinin hazırladığı 'Yeni Yıl Konseri' etkinliği, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı

Giriş Tarihi: 25.12.2015
Nefesleri kestiler
Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı Yarı Zamanlı ve Lise Devresi öğrencilerinin hazırladığı 'Yeni Yıl Konseri' ve 'Bale Gösterisi' nefes kesti. Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleşen gösteriye öğrenci ailelerinin yanı sıra 2 kreş ve 5 kolej okulu öğrencileri izledi. Konserde ayrıca Konservatuar Müdürü Profesör Ayşe Sezer, Öğretim Görevlisi Lise Müdürü Berrak Emir Yücel ile diğer öğretmenler hazır bulundu.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Yeni yıl konserinde öğrenciler ilk olarak müzik dinletilerini sundu. Konservatuar öğrencilerinin piyano, keman ve benzeri çalgılar eşliğinde sundukları dinleti salonda ayakta alkışlandı. Dinletinin ardından bale gösterisi ise izleyenlerin nefesini kesti. İki saat süren konser ve gösterinin sonunda salona gelenler sanata doydu. Lise Müdürü Öğretim Görevlisi Berrak Emir Yüksel, konservatuar olarak böyle bir organizasyon düzenlemekten mutluluk duyduklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nefesleri kestiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN