Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hastanede yeni yıl

Giriş Tarihi: 31.12.2015
Hastanede yeni yıl
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin yeni yıl kutlama programı gerçekleştirildi. Kutlamada konuşan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal, 2016 yılında bütün tartışmalardan uzak üniversitenin bilim üreten bir kurum olacağını ifade etti. Kutlamaya; Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr Ender Terzioğlu, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Murat Turhan ile akademik ve idari personelin yanı sıra tedavi gören ve muayene olmaya gelen hastalar katıldı.

EN GÖZDE KURUM OLACAĞIZ

Rektör Mustafa Ünal, geçmişe atıfta bulunarak adı gizli kamera çekimleri, polis baskınlarına konu olan Akdeniz Üniversitesi'nin bundan sonra bilim üreteceği sözünü verdi. Bundan sonra üniversitenin bilimsel olmayan bütün tartışmaların dışında bilimsel proje üreteceklerini de belirten Ünal, "Üniversitemiz 2016'da bilimsel programlarla anılacak. Toplumla, iş dünyası ile işbirliği yaparak Antalya'nın en gözde kurumu olacağız" diye konuştu. Rektör Ünal, ülkede yaşanan tüm sıkıntıları devletin çözecek güçte olduğuna da vurgu yaptı. Kutlamada konuşan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender Terzioğlu ise devletin ve milletin bütünlüğüne dikkat çekerek sağlıklı bir yıl diledi.

MÜZİK EŞLİĞİNDE ÇOŞTULAR
Yapılan konuşmaların ardından Rektör Mustafa Ünal, yeni yıl pastasını keserek herkese mutluluk diledi. Daha sonra akademik personel tarafından hazırlanan mini konser tedavi olmaya gelen ve yatan hastalara moral verdi. Hasta yakınları böyle bir program için rektörlüğe teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastanede yeni yıl
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN