Facianın eşiğinden döndü

Giriş Tarihi: 2.1.2016
Facianın eşiğinden döndü
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'in evi, klima patlaması nedeniyle çıkan yangında küle döndü. Eşi ve kızını alevlerin arasından çıkartan Çetin'in yüzünde küçük sıyrıklar meydana geldi.

AİLESİNİ KURTARDI
Çetin'in Yeşilbahçe Mahallesi Akıllı Apartmanı 4'üncü kattaki evinde sabah saatlerinde facianın eşiğinden dönüldü. Davut Çetin'in ısınmak için çalıştırdığı klima, birkaç dakika sonra büyük gürültüyle patladı. Dağılan klimanın parçalarından bir kısmının isabet etmesi nedeniyle Başkan Çetin'in yüzünde küçük sıyrıklar oluştu. Alevlerin bir anda evi sarması üzerine Çetin, eşi Feray ve kızı İpek'i dışarı çıkartarak kurtardı. Yangının hızla büyümesi nedeniyle ev 20 dakika gibi kısa bir sürede küle döndü. Çetin ailesinin ölümden döndüğü yangında ev tamamen kullanılamaz hale geldi.

ÇETİN TABURCU EDİLDİ
ATSO Başkanı Çetin, uyandığında salondaki klimayı açtığını ve 3 dakika sonra klimanın kablolarının alev aldığını, yanmaya başlayan klimanın patladığını söyledi. Bazı parçaların yüzüne geldiğini anlatan Davut Çetin, eşi ve kızını dışarı çıkarttığını, alevlerin hızla yayıldığını dile getirdi. Eşi ve kızını alevlerin arasından kurtaran Çetin, hastanede tedavi olduktan sonra annesinin evine geçti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facianın eşiğinden döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN