Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ulaşımda altın yıl yaşanacak

Giriş Tarihi: 2.1.2016
Ulaşımda altın yıl yaşanacak

AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer önce otobüsçüler, ardından servisçiler esnaf odalarını ziyaret etti. Sümer, 'Fetret Devri'ni bitireceklerini söyledi

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, il yönetimi kurulu üyeleri ile birlikte Otobüsçüler Esnaf Odası'nı ziyaret etti. Antalya ulaşımının, yeni yılda Antalya Kart ile buluşacak olmasının önemli bir adım olduğunu belirten Sümer, "Her zaman vatandaşımızı ve esnafımızı dinliyor, kimsenin mağdur olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Antalya Kart da bu anlamda esnafımızı ve vatandaşımızı mağdur etmeyecek, çok önemli bir çalışma" dedi.

FETRET DEVRİ BİTECEK

Geçmiş dönemde uygulanan kart sisteminin, belediyeyi, vatandaşı ve esnafı mağdur ettiğini belirten Sümer, "Antalya Kart, vatandaşımızın ve esnafımızın kafasındaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak. Çünkü Büyükşehir Belediyemize ait bir şirket tarafından işletilecek. Böylelikle ulaşımda yaşanan 'Fetret Devri' son bulmuş olacak. Geçmiş dönemde yaşanan çözümsüzlükler, usulsüzlükler ortadan kalkacak. Gelecek yeni sistemle beraber, kimsenin aklında en ufak soru kalmayacak" dedi. Sümer'in ikinci ziyareti Servisçiler Esnaf Odası oldu. Servisçilerin taleplerini dinleyen Sümer, "Servisçilerimizin de çözüm bekleyen sıkıntılarını biliyoruz. İnşallah hiçbir esnafımızı mağdur etmeyecek, haksız kazancın önüne geçecek uygulamaları hayata geçirmek için gerekli girişimleri yapacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ulaşımda altın yıl yaşanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN