Cinayete kurban gitmişler

Giriş Tarihi: 10.1.2016
Cinayete kurban gitmişler

Antalya'nın Manavgat ilçesinde kaybolduktan 1.5 ay sonra cesetleri ırmakta bulunan iki sevgilinin katil veya katillerinin bulunması için polis ve jandarma çift koldan çalışıyor

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 22 Kasım tarihinde kaybolduktan sonra önceki sabah Manavgat Irmağı'nda cesetleri bulunan Ekrem Dallı (32) ile Azeri uyruklu sevgilisi Hatira Hakverdiyeva'nın (45) ilk belirlemelere göre cinayete kurban gittiği iddia edildi. Manavgat Irmağı'ndan çıkarılan cesetler Antalya Adli Tıp Kurumu morguna getirildi. Burada ayrıntılı otopsi yapıldı. Her iki cesetten doku örnekleri alınarak incelenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Güvenlik güçleri ise yaptıkları çalışmada iki sevgilinin cinayete kurban gitmiş olabileceğini belirtti.

CEP TELEFONU KAYIP

Ekrem Dallı'nın Antalya Adli Tıp Kurumu morgundan alınan cenazesi toprağa verilmek üzere Kütahya'nın Simav ilçesine götürüldü. Kardeş Muharrem Dallı, ağabeyinin 07 YU 473 plakalı beyaz Şahin marka aracı ile T 50 cep telefonunun kayıp olduğunu söyledi. Ağabeyinin cesedinin üstünden nüfus cüzdanı ve bozuk paralarının bile çıktığını belirten Dallı, "Ancak cep telefonu çıkmadı. Aracı zaten 22 Kasım tarihinden bu yana kayıptı. Jandarma ve polise gereken bilgileri verdim" diye konuştu.

AYRILACAKLARDI
Öte yandan Azeri uyruklu Hatira Hakverdiyeva'nın cenazesini Adli Tıp Kurumu morgundan alan olmadı. Ölen Ekrem Dallı'nın iş arkadaşları ikilinin 5 aydır birlikte yaşadığını söyledi. Öte yandan yapılan incelemede Azeri uyruklu Hatira Hakverdiyeva'nın Türkiye'de kaçak olarak kaldığı ve para karşılığı erkeklerle fuhuş yaptığı da iddia edildi. Dallı'nın arkadaşları Hatira Hakverdiyeva'nın ülkesinde 5 çocuğu ve 2 torunun olduğunu bildirdi.

TELEFON KAYITLARI TAKİPTE
Öte yandan polis ve jandarma katil veya katillere ulaşmak için Ekrem Dallı'nın kayıp olan aracı ile cep telefonunun izini sürüyor. Cep numarasından en son ne zaman ve nerede sinyal verdiğini de araştıran güvenlik güçleri olayla ilgili çok yol kaydettiklerini, sonuca ulaşmanın yakın olduğun bildirdi. Uzman ekipler Ekrem Dallı'nın ve Hatira Hakverdiyeva'nın cep numaralarından en son kimlerle görüştüğünü tespite çalışıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cinayete kurban gitmişler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN