Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyuncak kampanyalı konser

Antalya İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı öğrencilerinin konserine bilet yerine kimsesizler için bağışlanan oyuncaklar kabul edildi

Giriş Tarihi: 12.1.2016
Oyuncak kampanyalı konser
Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı'nın öğrencileri bir ilke imza atıp, 'Oyuncak Kampanyası' başlattı. Çok sesli koroların yeni yıl konseri öncesi kimsesiz çocuklar için yüzlerce oyuncak toplandı. Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu'nda gerçekleşen konser öncesi, müzikseverler bilet satın alma yerine evlerinde kullanılmayan, az kullanışmış ve yeni satın alınmış oyuncakları beraberlerinde getirip oyuncak toplama stantlarına teslim etti.

BİLET YERİNE OYUNCAK VERİLDİ
İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı yöneticilerinden Harun Yacan, bir sosyal sorumluluk projesi geliştirmek istediklerini, Çocuk Esirgeme Kurumu ile görüşüp, kimsesiz çocuklar için neler yapılabileceğini sorduklarını, çocukların oyuncaklara ihtiyaçları olduğunu öğrendiklerini belirtti. Yacan, "Konser için bilet satmayacağımızı, karşılığında oyuncak kabul edeceğimizi dillendirdik. ATSO Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri de kampanyamıza destek verdi. Konser öncesi AKM Fuayesi'ne oyuncak toplama stantları kurduk. Duyarlı vatandaşlarımız elleri boş gelmedi, stantlarımızı adeta oyuncak yağmuruna tuttu. Devletimizin kol, kanat gerdiği çocuklarımızı sevindireceğimiz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyuncak kampanyalı konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN