Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uğur'dan iki kampüs

Giriş Tarihi: 12.1.2016
Uğur'dan iki kampüs

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Konyaaltı ve Muratpaşa ilçelerinde 40 milyon TL'lik yatırımla 800'er öğrenci kapasiteli iki kampus kuracak

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Antalya'da Konyaaltı ve Muratpaşa ilçelerinde yeni eğitim öğretim yılında hizmete girecek ve anaokulundan liseye eğitim- öğretimin verildiği iki kampus kuracak. 40 milyon TL'lik yatırımla kurulacak 800'er öğrenci kapasiteli kampüslerde toplam 300 kişinin istihdam edileceği bildirildi. Tanıtım toplantısına Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Uğur Okulları Genel Müdürü Yücel Yücel ve çok sayıda davetli katıldı.

21. YÜZYIL BECERİLERİ

Uğur dershanelerinin okullaşan ve kampüsleşen bir yapıya dönüştüğünü belirten Enver Yücel, Uğur Okulları olarak öğrencilere 21'inci yüzyıl becerilerini kazandıracaklarını belirterek, okul öncesinden başlayıp hem fiziki şartları hem de eğitmen kadrosuyla mükemmel bir hizmet sunacaklarını vurguladı.

DÜNYAYA ENTEGRE

Yarım asırdır süren akademik başarı geleneğinin yeni kampüslerde de devam edeceğini belirten Yücel, lise mezunu öğrencilerinin sadece Türkiye'de değil dünya üniversitelerine girebilecek kalitede olacağını dile getirdi. Avrupa ve dünyanın en büyük ve saygın eğitim gruplarından biri olduklarını anlatan Yücel, dünyada 12 noktada şubemiz olması dolayısıyla, dünya eğitim sistemini çok iyi biliyoruz" dedi.

6 ÖĞRENCİYE TAM BURS VERİLECEK
Antalya'da açılacak iki okuldan mezun olacak 3'er öğrenciye Bahçeşehir Üniversitesi için burs vereceklerini ifade eden Yücel, ilk 3'e girecek bu öğrencilere verilecek burs toplamının yaklaşık 1.5 milyon TL olacağını, eğitiminden barınmasına kadar bu 6 öğrencinin tüm masraflarının kendileri tarafından karşılanacağını kaydetti.

ÜCRETSİZ DİL KURSU
Yücel, Uğur okulları mezunu öğrencilerin, Bahçeşehir Üniversitesi'ni tercih etmeleri halinde yüzde 25 indirim yapıldığını, ayrıca öğrencilerine Almanya, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki dil okullarında üç haftalık ücretsiz dil kursu imkanı sağladıklarını da ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uğur'dan iki kampüs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN