Yeniden hayal kuruyor

Giriş Tarihi: 5.2.2016
Yeniden hayal kuruyor

SABAH Akdeniz'in 30 Ocak'taki 'Hayalleri gitti hayatı gitmesin' haberiyle yardım çağrısında bulunan bağımlı Şenay Atılgan'ın sesini, adının açıklanmasını istemeyen bir hayırsever duydu

Uyuşturucu bağımlısı Şenay Atılgan'ın SABAH Akdeniz'den yaptığı yardım çağrısı ses getirdi. 7 yıldır uyuşturucu madde kullanan 23 yaşındaki Şenay Atılgan'ın 30 Ocak'taki SABAH Akdeniz'den yaptığı yardım çığlıklarına bir hayırsever kayıtsız kalmadı. Birlikte yaşadığı babası Murat Atılgan'ın desteğiyle uyuşturucudan kurtulmaya çalışan Şenay Atılgan, maddi durumlarının yetersiz olduğu için gerekli tedaviyi alamadığını söylemişti.

2 AY İÇİNDE

Uyuşturucunun esiri olmadan önce kick boks eğitmeni olan Şenay'ın yardımına SABAH Akdeniz'in haberi sonrasında isminin açıklanmasını istemeyen bir hayırsever koştu. Şenay'ın, Özel Medisu Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Erhan Ünüvar tarafından tedavisine başlandı. Vücuduna yerleştirilen çip ve alacağı terapilerle genç kızın 2 ay içinde hayatında büyük değişiklik olması bekleniyor.

YAŞAMA BAĞLANDI

Baba Murat Atılgan, "Hayırsever işadamı sayesinde kızım iyileşecek. Şu an bir fidan kurtarılıyor" dedi. Hayırsevere desteklerinden dolayı teşekkür eden Şenay Atılgan ise, "İsmini bile bilmediğim bir insan sayesinde hayatımız kurtuluyor. İlk adımı attık. İyileşip babamla birlikte koşmayı hayal ediyorum. Dün gece uyurken hiçbir umudum yoktu ama bu sabah o haberle uyanmak bambaşka bir şey" ifadelerini kullandı.

ÇİP TEDAVİSİ
Şenay Atılgan'ın durumunu yakından takip eden Psikiyatrist Uzman Dr. Deniz Şimşek ise, "Şenay'ın tedavisinde farklı bir süreç izleyeceğiz. İlk olarak Şenay'ın vücudundan maddenin arınmasını sağlayacağız. Cilt altına yerleştireceğimiz çiple, kana her gün düşük dozda maddenin yapıştığı bölümleri kapatacak bir ilaç tedavisi olacak. Verdiğimiz ilaç iki hafta etkili olacak. Ardından kişinin hayatında anormal değişimler olacak" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeniden hayal kuruyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN